English svareni
[Tisk]  [Poslat e-mailem]  [Hledat v článcích]
Weldia designer: značení svarových spojů a další novinky
Datum: 3.1.2017
Autor: Ing. Michal Michajlec - WELDIA CZECH s.r.o.

Vážení kolegové z oboru,

aplikace Weldia designer je už na trhu déle jak 2 roky a slouží stále většímu počtu svářečských inženýrů a technologů nejenom v ČR, ale i v zahraničí, jako jednoduchý nástroj na kreslení obrázků pro technickou dokumentaci, WPS, pracovní instrukce a návodky, plány a další nezbytné dokumenty pro řízení svářečské výroby.

Od posledního vylepšení aplikace Weldia designer uplynulo více než půl roku. Za tu dobu jsme však nezaháleli, ale pracovali na úplně nové verzi, kterou Vám v krátkosti v tomto článku představíme, a kterou si můžete bezplatně vyzkoušet na www.weldia.com.

Změna názvu aplikace na Weldia designer

Už nekreslíme pouze svary, a proto měníme název na Weldia designer, který také lépe zapadne do rodiny Weldia aplikací, kterou budeme postupně rozšiřovat.

Nové pracovní prostředí, nové funkce

Aplikaci jsme kompletně přepracovali tak, aby vše bylo pohodlnější a snazší, ale zároveň jste nepřišli o nic, na co jste zvyklí, pokud Weldia designer používáte.

Značení svarových spojů:

Tato funkce patřila mezi nejvíce žádané, a proto jsme ji zařadili mezi své priority a nyní se stala standardní funkcí aplikace Weldia designer. Možnosti značení svarových spojů jsou prakticky neomezené, to znamená, že můžete kótovat a využívat standardní systém EN ISO 2553 nebo třeba AWS A2.4.

Nekonečná pracovní plocha a přibližování:

Už nejste omezeni oknem s pevnými rozměry. Kreslicí plocha se přizpůsobí velikosti Vašeho monitoru, je v podstatě neomezená, takže ji můžete posouvat, přibližovat, atd. Daleko snadněji tak nakreslíte větší schémata a složitější obrázky.

Štítky a pokročilé vyhledávání

Katalog je nyní přehlednější, rychlejší, stejně jako vyhledávání v něm. Díky štítkům si můžete obrázky označit např. dle klienta, projektu atd. Na obrázku výše je rozšířené zobrazení, stále je možné zobrazit pouze obrázek + název.

Weldia účet

Všechny informace o sobě, firmě, zaměstnancích, licencích Weldia aplikací, máte přehledně na jednom místě, ve svém Weldia účtu. Díky tomu je možné nyní delegovat správu zaměstnanců a financí na firemního administrátora, který zároveň nemusí kreslit a nebude se tedy počítat do limitu uživatelů na licenci.

Nové licence, nové ceny

Přidali jsme cenově velmi dostupnou licenci pro ty, kteří kreslí velmi málo, ale i tak by chtěli mít kvalitní obrázky do své technické dokumentace

  • Mini licence – pro ty, co chtějí mít hezké obrázky, ale nekreslí tak často. Licence je omezená pouze počtem obrázku a možnostmi vyhledávání, ale je cenově velmi dostupná
  • Profesionální licence – vhodná pro až dva uživatele, nebo do menších firem. Neomezená licence se všemi vychytávkami, co aplikace nabízí.
  • Firemní licence – zůstává stejná jako doposud. Rozšířili jsme ji o možnost rozdělení uživatelů do oddělení.

Zkušební licence zdarma - pokud máte o Weldia designer zájem a chtěli byste si ho nejprve bezplatně vyzkoušet, klikněte na www.weldia.com

Diskuze ke článku
V diskuzi není žádný příspěvek
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:

CWS ANB, Velflíkova 4, 160 75, Praha 6 - Dejvice
Tel.: 224 310 394, Fax. 224 310 406
© Copyright CWS-ANB 2006-2021, všechna práva vyhrazena.