Vytištěno z internetového portálu CWS ANB (www.cws-anb.cz), dne: 29.11.2021
zdroj: http://www.cws-anb.cz/t.py?t=2&i=677


CLOOS Praha - možný restart firemní politiky
Datum: 29.5.2020
Autor: CLOOS Praha, spol. s r.o.

V CLOOS PRAHA vnímáme současnou nelehkou dobu jako možný RE-START firemní politiky. Možná právě teď nastal čas na změnu. Představujeme Vám proto jednoduché řešení pro efektivní automatické svařování – QIROX Micro Cell – nově s možností PRONÁJMU.

Tento šestiosý robot s nosností 4 kg má kompletní vybavení pro svařování hořákem chlazeným plynem i bezpečnostní techniku. Základní verze obsahuje svařovací upínací stoly a nebo polohovadla. Bezpečnostní opláštění je samozřejmostí.

Řízení robota QIROX QC2 Micro, vyvinuté speciálně pro tuto oblast použití, zajištuje řízení robota, svařovacího zdroje i polohovadla. Operační systém QIROX QOS poskytuje všechny důležité funkce pro jednoduché a efektivní programování. Svařovací zdroj QINEO QinTron, který je součástí standardní buňky, umožňuje čtyři procesy svařování. Zadáte požadovaný svařovací proud a prostřednictvím synergických křivek jsou automaticky nastaveny všechny ostatní parametry. Budete tak dosahovat profesionálních svarů už od samého začátku. Bohatý výběr volitelného příslušenství Vám umožní zvolit individuální sestavu, s kterou efektivně splníte zadané úkoly.

Největšími výhodami přechodu na automatizované svařování jsou:

  • jednoduché uvedení do provozu, resp. rychlé zahájení výroby
  • kompaktní konstrukce nezabere mnoho místa a šetří tak výrobní plochu
  • svařovací procesy zajistí vynikající výsledky od samého začátku
  • optimálně navzájem sladěné komponenty od jednoho výrobce nemají potíže s rozhraními
  • rychlá návratnost investice

Ve volitelné verzi lze nabídnout rozšíření o další dvě externí otočné osy. Dodáváme jednotky pohonu s nosností 1,25 kN. Externí osy lze naprogramovat jako osy robota a jsou integrované do řízení.

MC-1.1 M

MC-1,2 M0

QR4053-QIROX_Micro Cell-CZ_FINAL.PDF

CWS ANB, Velflíkova 4, 160 75, Praha 6 - Dejvice
Tel.: 224 310 394, Fax. 224 310 406
© Copyright CWS-ANB 2006-2021, všechna práva vyhrazena.