English svareni
[Tisk]  [Poslat e-mailem]  [Hledat v článcích]
Společnost ESAB uvádí na trh novou generaci přenosných svařovacích invertorů pro technologii MMA pod názvem Rogue
Datum: 1.6.2020

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Svařovací zdroje rodiny Rogue jsou robustní, odolné zdroje pro začínající i profesionální svařeče. Zdroj se snadno používá a má velký, přesný digitální displej, z něhož lze číst na vzdálenost až 25 m. Dálkové ovládání umožňuje zadat nastavení proudu, aniž byste se ke stroji museli vracet. Na tom, kde pracujete, nezáleží – Rogue prostě dobře svařuje všude.

Technologie nejvyšší úrovně vám dává profesionální a přesnou kontrolu oblouku k dosažení jeho stability a malého rozstřiku se všemi typy obalených elektrod a ve všech svařovacích polohách. Díky integrované funkci Hot Start je zapálení oblouku hračka i s těmi nejobtížnějšími elektrodami. Nastavitelná síla oblouku vám pomůže zvýšit průvar a zabrání „přilepování“ elektrod. Začínající svářeč nebyl ještě nikdy vybaven tak vysoce kvalitním zdrojem. U profesionálních modelů umožňuje technologie ovládání účiníku Power Factor Control (PFC) velmi efektivní a stabilní oblouk odolný vůči kolísání elektřiny.

Díky lehkému, kompaktnímu designu se Rogue snadno přenáší z místa na místo. Váží pouhých 6,8 nebo 8,2 kg. Robustní rukojeť a ramenní popruh zaručují daleko pohodlí, ať už musíte jít svařovat kamkoli. Navíc jeho stabilní oblouk umožňuje používat dlouhé prodlužovací kabely k práci i v nejodlehlejších místech, aniž by to ovlivnilo kvalitu svarů. Jeho robustní a pevný kryt lisovaný ze sklolaminátu je zkonstruován tak, aby vydržel náraz za nárazem, v dílně i v terénu. Rogue je velmi odolný vůči počasí, s třídou krytí IP23S pro určen pro použití v náročných venkovních podmínkách. Tak jako na každé zařízení firmy ESAB je na zdroj Rogue tříletá záruka, nejdelší v našem odvětví.

ESAB dodává svařovací zdroje Rogue ve čtyřech základních provedeních, PRO značí profesionální verzi:

  • Rogue ES 150i CE
  • Rogue ES 180i CE
  • Rogue ES 180i PRO CE
  • Rogue ES 200i PRO CE

Součástí dodávky je napájecí zdroj s 3m síťovým kabelem a zástrčkou, závěsný popruh, držák na elektrodu, 3 m zemní kabel a svorka.

ODKAZ NA DETAILY:

XA00211314_Rogue_ES-150i-180i-200i_Fact_Sheet_CZ_CS MK.pdf

VIDEO

ESAB ROGUE

Diskuze ke článku
V diskuzi není žádný příspěvek
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:

CWS ANB, Velflíkova 4, 160 75, Praha 6 - Dejvice
Tel.: 224 310 394, Fax. 224 310 406
© Copyright CWS-ANB 2006-2021, všechna práva vyhrazena.