English svareni
Zaškrtnutím zvolte podmínky pro výběr akcí, pokud není u kritéria výběru zaškrtnuta žádná možnost, tak se při vyhledávání ignoruje.
Období:Měsíce: 
Druh akce: 
Region: [Tisk]

čtvrtek 1. 3. 2018 9:00 - 15.00  podrobnosti 
Hybridní spoje - kombinované spoje
semináře  Technologie svařování, Materiály a jejich svařitelnost
Hybridní spojování znamená kombinaci dvou metod spojování materiálů. Nejčastěji je tím myšlen způsob mechanického spojování jako je např. nýtování, lemování, šroubování a svařování s lepením. Hybridní spoje se využívají především tam, kde není možné klasické způsoby spojování plně využít. Příkladem je spojování stále oblíbenějších kompozitních materiálů např. v automobilovém či leteckém průmyslu.

Cílem semináře je zaměřit se konkrétně na využití hybridních spojů v praxi, seznámit účastníky s výhodami a nevýhodami hybridních spojů. Získají informace o využití lepidel při hybridním spojování a prohloubí si znalosti o tepelných procesech spojování.

Obsahová náplň kurzu: - úvod do oblasti lepení (principy vytvrzování lepidel, rozdělení lepidel a příklady lepidel při hybridním spojování atd.) - mechanické spoje (základy plastické operace, deformační zpevnění, procesy ohýbání) - hybridní mechanické spoje v kombinaci s lepením (lemování, prorážecí nýty, klinčování, šrouby atd.) - tepelné procesy spojování (základní principy laserového svařování, svařování elektrickým odporem, elektrickým obloukem a tavicí se elektrodou v návaznosti na lepení) - výhody a nevýhody hybridního spojování - příklady z praxe

Výstupní dokument: Osvědčení o absolvování semináře
poplatek: 4 300 Kč (vč. 21 % DPH)
místo:SVV Praha, s.r.o., Centrum Lepení Brno, Vídeňská 55, 639 00 Brno
pořadatel:SVV Praha.s.r.o.
kontakt:e-mail: kysilkova@svv.cz

<<< zpět

CWS ANB, Velflíkova 4, 160 75, Praha 6 - Dejvice
Tel.: 224 310 394, Fax. 224 310 406
© Copyright CWS-ANB 2006-2019, všechna práva vyhrazena.